Rinkinys vaikui į darželį

Naujiena

Prekės kodas: KK_DAR_R_01

Turimas kiekis: Pagaminti galime

€4790 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: Keturios Kėdutės

Rinkinys vaikui į darželį, kad būtų paprasta ir patogu

Šis rinkinys vaikui į darželį yra sudėtas iš keturių dalių: gertuvės dėklo, švarių drabužių krepšio tvirtomis rankenomis, užtraukiamo maišelio nešvariems dvarbužėliams ir rankšluostuko. Gertuvė ir krepšys yra personalizuoti - ant jų yra išsiuvinėtas vaiko vardas, tad mažylis ir auklėtojos visada žinos, kurie daiktai yra jo. Šį rinkinį kūrėme kaip dalį to pasiruošimo proceso, kurį turi praeiti kiekviena šeima kalbėdama su vaiku apie naują gyvenimo etapą. Kartais tai būna labai laukiamas, bet dažnai ir baugus laikotarpis - kaip seksis, ar pritaps, ar nebijos, kaip jis išbus be tėvų, ar susiras draugų. Todėl kalbėti apie tai, kas vyksta, yra tiesiog būtina, net ir su mažiausiais vaikais. Pasiruošimas ir tam tikro ritualo sukūrimas padeda vaikui adaptuotis ir priprasti prie tos minties, su ja susidraugauti ir viduje ugdytis tą laukimo ir nekantrumo jausmą, norą eiti į darželį. Tad kraitelio ruošimas, ypač, kai tai yra personalizuoti, jam vienam skirti gaminiai, padeda sukurti tą saugumo jausmą. 

Rinkinys vaikui į darželį, o gal ir į mokyklą

Visi rinkinio elementai yra pagaminti taip, kad būtų ilgaamžiai ir patogūs - viską galima skalbti sau įprastu būdu daugybę kartų vėl ir vėl. Tad darželinuko rinkinys gali paprastai išaugti ir į mokyklinuko rinkinį. Maišelis švariems darbužiams virsta priešpiečių krepšeliu, o užtraukiamas maišiukas nešvariems - puikiai tiks sportinei aprangai. Ir, žinoma, gertuvės dėklas - jis puikiai tiks mokyklos išvykoms ar kelionėms su motytoja į kiemą. Juk vanduo visuomet turi būti šalia. 

Ilgaamžis ir kokybiškas

Visi gaminiai pagaminti iš medvilninio vafliuko audinio, o gertuvė dar turi ir brezento sluoksnį, kad būtų tvirtesnė. Rinkinys yra minkštas, lengvas, paslankus, kai reikia ką nors įdėti ir patogus nešti pačiam vaikiui. Paruošėme Jums dvi spalvas, kurios yra universalios, neutralios ir stilingos - juk mažieji labai dažnai atidžiai renkasi drabužius ir spalvas, nori būti madingi ir gražūs. Tai puiki dovana mažajam tyrinėtojui, ypač dėl to, kad yra gana asmeniška personalizuota.

---

Informacija:

Audiniai: vafliuko medvilnė, brezentas

Personalizacija: Šis rinkinys gaminamas su išsiuvinėtu vaiko vardu ant gertuvės ir krepšio;

Rinkinio sudėtis: 

- Gertuvė: aukštis 19 cm, skersmuo 8cm

- Krepšys: aukštis 29 cm, plotis 27cm

- Užtraukiamas maišiukas: aukštis 29 cm, plotis 27cm

- Rankšluostis: plotis 30cm, ilgis 50 cm;

---

Rinkinys pakuojamas į firminę "Keturių Kėdučių" pakuotę - maišelį su debesėliais. Papildomai galima rinktis pakavimą į dovanų dėžutę.

Gaminio priežiūra: Galite skalbti įprastu Jums skalbimo rėžimu.

*Gaminio spalva gali nežymiai skirtis dėl skirtingų ekrano nustatymų.

Spalva
Spalva Kreminė
Susijusios prekės
Rašyk
Skambink