KELIONIŲ kraitelis

Prekės kodas: KK_RINK0043

Turimas kiekis: Pagaminti galime

€8000 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

 

 

Kelionių kraitelis - reikalingas ir nepakeičiamas rinkinys kelionėms ir išvykoms su mažyliu.Kraitelį sudaro šeši būtiniausi daiktai, o perkant viską kartu yra žymiai pigiau!

Kraitelį sudaro:

 

1. 3vnt. mažų rankšluostėlių

Švelnūs mini rankšluostėliai/pašluostukai puikiai tiks pavalyti susitepusią maistu burnytę, nuvalyti maistą tyrinėjančias rankytes..

Sudėtis: 100 proc. medvilninis frote audinys

Matmenys: ~ 21x30 cm


2. Didelis, dvigubas baltas marlinis vystyklas

Natūralaus medvilnės pluošto vystyklas. Reikalingas visur! Namuose, kelionėje, lauke ar svečiuose. Pakankamai didelis tam, kad pilnai apgaubti , suvystyti kūdikėlį.

Sudėtis: 100% medvilnė

Dydis: 100x100 cm.


3. 3vnt muslino seilinukų

Minkšti švelnūs seilinukai neileis susitepti rūbeliams maistu valgant. Taip pat puikiai tiks ir dygstant dantukams, kuomet seilės jau burnyteje nebetelpa. Viena seilinuko pusė pagaminta iš minkštutėlio muslino audinio, o kita iš rankšluostinio frote - kad geriau sugertų skystį ar seiles.

Sudėtis: 100 proc. medvilnė ir 100 proc medvilninis frotas


4. Migdukas "žvaigždelė"

Minkštas ir lengvas medvilninis muslino migdukas kūdikiui. Kad būtų kuo mažiau sunkumų užmigti ir vaikas jaustųsi saugesnis ir ramesnis. Migdukas pagamintas iš švelnaus ir minkšto muslino (merliuko), kuris švelniai liesis prie kūnelio, galvytės, o minkšta žvaigždelė, leis nurimti, gniaužiant ją delniukuose, ir nuskraidins į saldų sapnų pasaulį.

Sudėtis: 100 proc. medvilnė

Matmenys: ~32x32 cm (plius žvaigždelė)


5. Švelnus pledukas

Minkštutėlis pledukas, kuris labai pravers ligoninėje tik gimus kūdikiui, norint jį suvystyti ne į ligoninės o į savąjį pleduką. Taip pat pravers ir palatoje kaip užklotukas. Vėliau pledukas gali būti puikiai panaudojamas pietų miegeliui, atšilus orams, ilgiems pasivažinėjimas vežimėliu lauke arba kaip užtiesaliukas kelionėje automobiliu. Patogus pasiimti bet kur, nes užima labai mažai vietos, o tai ypač aktualu šiandienos tėvelių gyvenimo tempui.

Sudėtis: viena pusė 100% medvilnė su pilkomis smulkiomis žvaigždelėmis, kita pusė minkštutėlis MINKY audinys

Matmenys: 70x90 cm


6. Maža neperšlampanti paklodėlė

Nepakeičiamas dalykas, pervystant kūdikį, norint išvengti “nelaimės”, po maudynių, atliekant “oro vonias”, keičiant sauskelnes. Jis nedidelis, kompaktiškas ir puikiai tiks ne tik namų naudojimui, bet ir į mamos krepšį. Audinio viena pusė yra švelni, ant kurios guldomas vaikas, o kita neperšlampanti, tad labai pravers, kai sauskelnes tenka keisti viešose vietose.

Sudėtis: 70% medvilnė ir 30% polistieris

Matmenys: 50x70Visi gaminiai gyvena Keturių Kėdučių pakuotėse.

Jei norite, kad viskas būtų supakuota į dėžutes, pasirinkite pakavimo variantą.

 

 

Papildoma informacija apie prekę
Gaminys Kraiteliai
Susijusios prekės
Rašyk
Skambink