Elektroninis DOVANŲ KUPONAS

Populiari

Prekės kodas: DO0007

Turimas kiekis: Pagaminti galime

Elektroninis Dovanų kuponas

€2000 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Elektroninis Keturių Kėdučių dovanų kuponas tikras patogumas skubantiems ir taupantiems laiką, ar iki paskutinės minutės nežinantiems ką dovanoti mažyliui.

Jei Jums patinka Keturių Kėdučių gaminiai, bet dvejojate, ką išrinkti mylimiems mažyliams, visada galite įteikti elektroninį dovanų kuponą - tiesiog pasirinkite pageidaujamą sumą ir mes Dovanų kuponą išsiųsime nurodytu elektroniniu paštu, kaip įmanoma greičiau. Jums teliks jį atsispausdinti ir dovanoti.

---

Žingsniai kaip įsigyti elektroninį dovanų kuponą:

* Pasirinkite dovanų kupono sumą; P.S. Renkantis sumą, skliausteliuose matyste, kiek Jūsų pasirinkta suma yra didesnė už minimalią 20 Eur sumą. Pvz. pasirikus 50 Eur sumą matysite taip: 50(+30 Eur), t.y. 20 Eur (minimali suma) + 30Eur =50 Eur . Kitaip tariant į sumą skliausteliuose nekreipkite dėmesio, ji yra tik informacinio pobūdžio :)

* Įsidėkite pasirinktą sumą į krepšelį;

* Patvirtinkite pirkimą;

* Užpildykite visus kontaktinius duomenis, bei pasirinkite "Atsiėmimas vietoje" . Taip Jums nebus papildomai priskaičiuotas pristatymas, o Elektroninį dovanų kuponą mes Jums išsiųsime nurodytu el. paštu.

* Jeigu prie kupono norite pridėti Sveikinimą, tai padaryti galite pažymėją laukelį užsakymo apačioje "Pridėti komentarą prie šio užsakymo". Mes prie Jūsų užsakyto kupono pridėsime ir Jūsų parašytą sveikinimą.

*Atlikus apmokėjimą, kuponą išsiųsime kaip įmanoma greičiau nurodytu el paštu.

---

SVARBU!
Dovanų kuponas į grynus pi­ni­gus ne­kei­čia­mas.
Įsi­gi­jus pre­kę ir ja nu­si­vy­lus, tu­rite tei­sę ją grą­žin­ti va­do­vau­jan­tis tai­syk­lė­se nu­sta­ty­tais rei­ka­la­vi­mais, ta­čiau ku­po­nas nebus iš­gry­nin­tas t. y. jei­gu bu­vo at­si­skai­ty­ta do­va­nų ku­po­nu – pir­kė­jui grą­ži­na­mas do­va­nų ku­po­nas.
Pra­lei­dus do­va­nų ku­po­no ga­lio­ji­mo ter­mi­ną ne dėl par­da­vė­jo kaltės, pasiliekame teisę nevykdyti var­to­to­jo rei­ka­la­vi­mo dėl pre­kių, pa­slau­gų įsi­gi­ji­mo do­va­nų ku­po­no pa­grin­du. Pa­si­bai­gus do­va­nų ku­po­no ga­lio­ji­mo ter­mi­nui, vi­sos var­to­to­jo ir par­da­vė­jo tei­sės ir pa­rei­gos bai­gia­si, to­dėl var­to­to­jo rei­ka­la­vi­mas ga­li bū­ti ten­ki­na­mas tik par­da­vė­jui ge­ra­no­riš­kai su­ti­kus.

Susijusios prekės
Neseniai žiūrėtos Visos prekės
Rašyk
Skambink