Natūralus - rudas DOVANŲ KUPONAS

Populiari

Prekės kodas: DO0006

Turimas kiekis: Pagaminti galime

Dovanų kuponas

€2000 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Dovanų kuponas

Jei Jums patinka Keturių Kėdučių gaminiai, bet dvejojate ką išrinkti mylimiem mažyliam, visada galite įteikti ir dovanų kuponą - tiesiog pasirinkite pageidaujamą sumą ir spalvą.

Naujas, nuostabus ir nepakartojamas, rankų darbo dovanų čekis, o jei tiksliau - visa dovanų dėželė. Nors dovanosite galimybę kažką išsirinkti pačiam, bet tokia nuostabi dovanų dėžutė nustebins bet kurią mamytę ar tėvelį.

Dovanų kuponą išsiųsime kurjeriu (atkeliauja per vieną dieną), ar paštu (atkeliauja per 2-4 darbo dienas), taip pat galite atsiimti patys mūsų dirbtuvėse Kaune.

Jei norite gauti įprastą dovanų kuponą el. paštu - susisiekite su mumis: info@4kedutes.lt

Dovanų kuponas į grynuosius pinigus nekeičiamas.

P.S. Renkantis sumą, skliausteliuose matyste, kiek Jūsų pasirinkta suma yra didesnė už minimalią 20 Eur sumą. Pvz. pasirikus 50 Eur sumą matysite taip: 50(+30 Eur), t.y. 20 Eur (minimali suma) + 30Eur =50 Eur . Kitaip tariant į sumą skliausteliuose nekreipkite dėmesio, ji yra tik informacinio pobūdžio :)

SVARBU!
Dovanų kuponas į grynus pi­ni­gus ne­kei­čia­mas.
Įsi­gi­jus pre­kę ir ja nu­si­vy­lus, tu­rite tei­sę ją grą­žin­ti va­do­vau­jan­tis tai­syk­lė­se nu­sta­ty­tais rei­ka­la­vi­mais, ta­čiau ku­po­nas nebus iš­gry­nin­tas t. y. jei­gu bu­vo at­si­skai­ty­ta do­va­nų ku­po­nu – pir­kė­jui grą­ži­na­mas do­va­nų ku­po­nas.
Pra­lei­dus do­va­nų ku­po­no ga­lio­ji­mo ter­mi­ną ne dėl par­da­vė­jo kaltės, pasiliekame teisę nevykdyti var­to­to­jo rei­ka­la­vi­mo dėl pre­kių, pa­slau­gų įsi­gi­ji­mo do­va­nų ku­po­no pa­grin­du. Pa­si­bai­gus do­va­nų ku­po­no ga­lio­ji­mo ter­mi­nui, vi­sos var­to­to­jo ir par­da­vė­jo tei­sės ir pa­rei­gos bai­gia­si, to­dėl var­to­to­jo rei­ka­la­vi­mas ga­li bū­ti ten­ki­na­mas tik par­da­vė­jui ge­ra­no­riš­kai su­ti­kus.

Susijusios prekės
Rašyk
Skambink