Kūdikio kraitelis MIEGUI

Prekės kodas: KK_RINK0024

Turimas kiekis: Pagaminti galime

€9340 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Kūdikio kraitelis MIEGUI - saldžiam, saugiam ir ramiam

Šis Kūdikio kraitelis miegui- reikalingas ir nepakeičiamas rinkinys nakties ar pietų miegeliui. Kraitelį sudaro septyni būtiniausi dalykai. Juk viena iš didžiausių baimių laukaint mažylio yra būsimas naujas miego ritmas ir baisiosios nemiegotos naktys. Tad kiekviena mama nori tam pasiruoti kuo geriau. Mes surinkome būtiniausius daiktus į vieną kraitelį, kad nereikėtų blaškytis ir gaišti laiko. Kiekvienas daiktas yra naudingas, praktiškas ir reiklingas. taip pat - ilgaamžis. Mums labai svarbu, kad mūsų kuriami gaminiai kūdikiams tarnautų ilgai, būtų lengvai prižiūrimi ir skalbiami. Taip sutaupysite galybę laiko, kurio juk šitaip trūksta susilaukus mažylio. Šis rinkinys, nors ir yra paprastas, bet sukurtas galvojant apie kuo ramesnį ir saldesnį mažylių miegą ir kuo laimingesnę mamą.

Net kūdikio kraitelis miegui gali būti stilingas

Regi, miego zona tai viena privačiausių ir asmeniškiausių vietų. O ypač naujagimiui, nes ten patenka tik patys artimiausi žmonės. Tačiau tai nereiškia, kad turime būti apsikuitę, ar miego erdvę kurti padrikai. Kaip tik priešingai! Vieta, kur meigame mes, o tuo labiau kūdikis - tai tarsi šventovė. Kur norime sukurti harmoniją, jaukumą. Tai tampa dar svarbiau, kadangi miego erdvėje pirmaisiais k9dikio gyvenimo mėnesiais praleidžiame ypač daug laiko. Tad miego rinkinys ir yra kurtas apie tai galvojant. Parinktos neutralios baltos ir pilkos spalvos tam, kad Jums būtų lengva derinti prie kitų interjero detalių. Tačiau tai nėra nobodu - parinkome skirtingų tekstūrų, ir raštų audinius, skirtingo švelnumo ir storio. Kiekvienas daiktas yra individualus ir tuo pačiu tarsi bendros visumos dalis. Tad kurkime jaukumą ir darną vaikų kambaryje, kūdikio miego zonoje ir savo visoje aplinkoje.

Kūdikio kraitelį sudaro:

1. Paklodė su guma

Ši balta paklodė tinka prie bet kurių pataliukų!

Sudėtis: 100% medvilnė

Matmenys: galite pasirinkti pagal savo lovelės dydį


2. Didelis, dvigubas baltas marlinis vystyklas

Natūralaus medvilnės pluošto vystyklas. Reikalingas visur! Namuose, kelionėje, lauke ar svečiuose. Pakankamai didelis tam, kad pilnai apgaubti , suvystyti kūdikėlį.

Sudėtis: 100% medvilnė

Dydis: 100x100 cm.


3. 3vnt. mažų marlinių vystyklų

Reikalingi visur! Namuose, kelionėje, lauke ar svečiuose. Siuvami specialiai mažesni, kad būtų patogu naudotis bet kur ir neužimtų papildomos vietos vaikelio lovytėje, vežimėlyje ar mamai ant peties.

Audinys: 100% medvilnė

Dydis: 30x50 cm


4. Migdukas "žvaigždelė"

Minkštas ir lengvas medvilninis muslino migdukas kūdikiui. Kad būtų kuo mažiau sunkumų užmigti ir vaikas jaustųsi saugesnis ir ramesnis. Migdukas pagamintas iš švelnaus ir minkšto muslino (merliuko), kuris švelniai liesis prie kūnelio, galvytės, o minkšta žvaigždelė, leis nurimti, gniaužiant ją delniukuose, ir nuskraidins į saldų sapnų pasaulį.

Sudėtis: 100 proc. medvilnė

Matmenys: ~32x32 cm (plius žvaigždelė)


5. Švelnus pledukas

Minkštutėlis pledukas, kuris labai pravers ligoninėje tik gimus kūdikiui, norint jį suvystyti ne į ligoninės o į savąjį pleduką. Taip pat pravers ir palatoje kaip užklotukas. Vėliau pledukas gali būti puikiai panaudojamas pietų miegeliui, atšilus orams, ilgiems pasivažinėjimas vežimėliu lauke arba kaip užtiesaliukas kelionėje automobiliu. Patogus pasiimti bet kur, nes užima labai mažai vietos, o tai ypač aktualu šiandienos tėvelių gyvenimo tempui.

Sudėtis: viena pusė 100% medvilnė su pilkomis smulkiomis žvaigždelėmis, kita pusė minkštutėlis MINKY audinys

Matmenys: 70x90 cm


6. Smėlinukas (bodžiukas) trumpomis rankovėmis

Medvilninis smėlinukas/bodžiukas, trumpomis rankovėmis - nepakeičiamas kasdienis rūbelis. O per dieną jų tenka pakeisti ne vieną. Smėlinukas yra šviesiai pilkos spalvos, užsegamas spaudėmis ties klyniuku.

Sudėtis: 100 % medvilnė

Dydžiai:

- 62 cm

- 68 cm

- 74 cm

- 80 cm

- 86 cm


7. Didysis neperšlampantis paklotas

Šis dėgmę sugeriantis paklotas tiesiamas po paklode, yra sudarytas iš 4 sluoksnių ir yra nepralaidus drėgmei, ją sulaiko savyje - sugeria NET iki 3,15 l skysčio. Daugkartinio naudojimo - skalbti galima iki 200 kartų ir nepraranda savo savybių.

- Atitinka aukščiausius OEKO-TEX Standart kokybės reikalavimus.

Skalbiamas skalbimo mašinoje, 90 laipsnių temperatūroje, tad priežiūra visai paprasta.

Paklotas yra dviejų spalvų - viena pusė balta, kita - melsva.Visi gaminiai gyvena Keturių Kėdučių pakuotėse.

Jei norite, kad viskas būtų supakuota į dėžutes, pasirinkite pakavimo variantą.

 

 

Papildoma informacija apie prekę
Gaminys Kraiteliai
Susijusios prekės
1498
Rašyk
Skambink