Apvali lininė apsauga lovytei "Paslaptys"

Prekės kodas: KK_LN_APS0061

Turimas kiekis: Pagaminti galime

€3900 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Apvali lininė apsauga lovytei pagalba mamai ir ramybė kūdikiui

Apvali lininė apsauga lovytei tai gana universalus daiktas. Vos tik mažasis namų bosas pradeda aktyviau judėti, mamai ir tėčiui atsiranda gerokai daugiau darbo - tuomet į pagalbą ateina ši mūsų gaminta natūrali lininė apsauga lovytei. Tuomet viskas, regis, kelia pavojų. Juk kūdikis pasaulį pažįsta lytėdamas, ragaudamas ir kitaip patirdamas viską savo kailiu. Taip pat ir, ką reiškia atsitrenkti, nukristi. Rankytės ir kojytės visur kliūna, užlinktsa, įstringa. Visi šie procesai yra natūralūs ir normalūs, priprantame prie dažnų ašarų, tačiau apsaugoti savo mažylį vistiek norime. Bent jau miego metu tikimės, kad pavyks išlaikyti ramybę ir kokybišką poilsį. Visgi miego metu vaikas taip pat juda, nors ir nevalingai, tačiau geba atsirasti kitoje lovelės pusėje, užstrikdinti mažą rankytę ar kojytę. Ši apsaugėlė padeda ypač aktyviems vaikams, ji yra stora, minkšta, dedama laisvai lovelėje, tad ją galima sudėti sulanktsyti būtent taip, kaip aktualu Jūsų mažyliui. Arba net naudoti sulenktą dvigubai.

Apvali lininė apsauga lovytei - ilgam ir patogiam naudojimui

Ši apsaugėlė pagaminta iš aukštos kokybės lininio audinio, o vidus užpildytas pagalviniu kamšalu. Kamšalui parinkas sintetinis pluoštas, kad apsaugėlė būtų ne tik minkšta ir ilgai išlaikytų savo formą, bet dar ir todėl, kad joje nesikauptų drėgmė. Šią apsaugėlę galima skalbti su visu užpildu, taip nuolat palaikysite švarą ir gaivą vaiko lovytėje. Lino audinys parinktas ne tik tvirtas ir ilgaamžis. Jis taip pat yra jau minkštintas pačiame gamybos procese, todėl yra ypač švelnus ir malonus liesti. Tai svarbu, kad nesudirgintume dar minkštos kūdikio odelės.

Pagrindinė informacija:

Sudėtis: 100% linas/sintepono užpildas/PES pluošto kamuoliukai;

Spalva: Natūrali lininė;

*Apsaugėlės aukštis/skersmuo: 11cm;

*Ilgis 240cm;

*Yra papildoma kilpa, kad apsaugėlę būtų galima tarpusavyje sujungti.

*Gali būti papildomao naudojama ir kaip gultelis, apjuosiantis kūdikėlį, ir kaip nėščiosios pagalvė, besilaukiant.

---

Svarbu! Jeigu neradote tinkamų apsaugėlės matmenų pasirinkimuose – susisiekite su mumis, galime pagaminti apsaugėlę pagal Jūsų individualius išmatavimusJums tereikia parašyti mums šiuo el paštu:

gabriele@4kedutes.lt

 

Apsaugėlė gyvena Keturių Kėdučių pakuotėje.

---

Gaminio priežiūra

Išskalbtas gaminys, praranda savo formą, todėl džiūstant reikia jį papurtyti, patampyti, bei suformuoti, kad gaminys sugrįžtų į pradinį savo vaizdą.

*Gaminio spalva gali nežymiai skirtis dėl skirtingų ekrano nustatymų.

Papildoma informacija apie prekę
Gaminys Apsaugėlė
Raštas Vienspalvis
Audinys Linas
Spalva
Spalva Natūrali
Apsaugėlė
Apsaugėlės tipas Apvali
Susijusios prekės
https://www.4kedutes.lt/patalynes-naudojimo-instrukcija ..
Nuo €4900
1901
Rašyk
Skambink