Samanų lininės apsaugėlės lovytei "Paslaptys"

Prekės kodas: KK_LN_APS0021

Turimas kiekis: Pagaminti galime

€4900 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Samanų lininės apsaugėlės lovytei - pasteliniam ir žemiškam interjerui

Samanų lininės apsaugėlės lovytei patiks mėgstantiems tamsesmes ir gilesnes spalvas. Šiuo metu tai ypač populiaru naujuose interjeruose - dekoras, baldai įgavo naują gyvenimą su daugiau spalvų. Tamsiai žalia unikali apsaugėlių splava praturtins mažylio guolį. Tamsios spalvos visuomet atneša daugiau ramybės miegui, prieblanda ramina. Tad ši samanų spalva "Paslapčių" kolekcijoje būtent ir simbolizuoja tą ramybę ir balansą tarp tamsos ir šviesos. Tai praktiška ir patogi splava, lengvai skalbiama ir prižiūrima. Taip pat bus paprasta derinti su kitais kambaryje esančiais tekstilės gaminiais ar baldais. Prie šios lovytės apsaugėlės derės tiek toks pačios spalvos pataliukai, tiek kitos kolkecijos spalvos: garstyčių, kakavinė, natūrali. Visos švelnios ir žemiškos, derančios tarupsavyje ir leidžiančios improvizuoti.

Samanų lininės apsaugėlės lovytei - praktiška ir paprasta 

Visas mūsų gamintas apsaugėles yra paprasta naudoti. Visų pirma jos pagamintos taip, kad būtų lengva pririšti - šioje kolekcijoje pasirinkome naudoti raištelius(ne kaspinus), kurie yra net 40 cm ilgio. Taip pat raišteliai yra pritvirtinti specialiose vietose, kur yra išsidėsčiusios grotelės ar lovytės kampai. Tai yra svarbu tam, kad apsaugėlė lovytėje tinkamai įsitemptų ir tikrai gerai atliktų savo funkciją. Tvirtumo apsaugėlei suteikia vertikliai persiūtos siūlos - jos palaiko apsaugėlės formą, bei suteikia estetinį vaizdą. Lovytės apsauga pagaminta iš minšto lininio audinio. Tai yra svarbu, nes mažylis dažnai liečia ir glaudžiasi prie apsaugėlės. Apsaugėlės vidui parinkas sintetinis sintepono pluoštas, kuris neleidžia viduje kauptis drėgmei. Tokiu būdu apsaugėlė ir leidžia orui cirkuliuoti, ir kartu apsaugo nuo per didelio oro srauto, skersvėjų namuose. Nors apsaugėlės mažyliui prireikia tik apie 5-6 menesį, kai mažylis tampa judrus lovytėje, geba apsiversti, tačiau rinkdamiesi apasugėlę galite jau iš anksto ją derinti rinkdamiesi kitus, ankstesnius pirkinius, tokius kaip sijonėlis, paklodė ar pataliukai.

Informacija: 

Sudėtis: 100% linis audinys/sintepono pluoštas

Spalva: Samanų žalia;

Daugiau informacijos:

*Apsaugėlės aukštis: 30cm;

*Tvirtinama 40cm ilgio raišteliais;

*Persiūta vertikaliomis peltakio siūlėmis;

*Jeigu jūsų kūdikio lovytės galai yra uždari (lovytė galuose neturi strypelių) labai svarbu tai paminėti užsakymo komentare.

---

Svarbu! Šiuo metu populiaru gamintis individualaus dydžio loveles, tad jei nerandate savo dydžio apsaugėlės susisiekite su mumis, galime pagaminti apsaugėlę pagal Jūsų individualius išmatavimusJums tereikia parašyti mums šiuo el paštu:

gabriele@4kedutes.lt

 

Apsaugėlė kompaktiškai susukta gyvena Keturių Kėdučių pakuotėje.

---

Gaminio priežiūra

*Gaminio spalva gali nežymiai skirtis dėl skirtingų ekrano nustatymų.

Papildoma informacija apie prekę
Gaminys Apsaugėlė
Raštas Vienspalvis
Audinys Linas
Spalva
Spalva Žalia
Apsaugėlė
Apsaugėlės tipas Ištisinė
Susijusios prekės
Neseniai žiūrėtos Visos prekės
https://www.4kedutes.lt/patalynes-naudojimo-instrukcija ..
Nuo €4900
Rašyk
Skambink