Lininis sijonas kūdikio lovytei "Paslaptys"

Prekės kodas: KK_LN_SJN0010

Turimas kiekis: Pagaminti galime

€4600 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lininis sijonas kūdikio lovytei - praktiška ir stilinga lovytės detalė

Lininis sijonas kūdikio lovytei yra dailus lovelės elementas, kuris turi ir svarbų praktinį panaudojimą. Vaiko lovos sijonėlis yra skiras tam, kad uždengtų po lovele sudėtus daiktus - juk atsiradus naujam šeimos nariui stipriai padaugėja daiktų, sauskelnių, rankšluosčių, pagalvėlių ir drabužėlių. Dažna mama visa tai pasideda po lovele ir taip puikiai išnaudoja atsiradusią papildomą sandėliavimo vietą. Tačiau tai gali atrodyti neestetiškai. Štai tuomet lovytės sijonėlis yra tikras išsigelbėjimas. Jis dailiai uždengs po lova esančius daktus, tačiau jie bus vis dar lengvai pasiekiami. Kita vertus, sijonėlis yra tarsi baigiamasis vizualus lovytės akcentas. Linas yra kiek sunkesnis audinys, todėl jo klostės dailiai krenta sukurdamos prabangos ir jaukumo įspūdį. Tad stilingą Jūsų mažylio kampelį tikrai papildys šis lininis lovytės sijonėlis. Sunku pasakyti, kodėl atsirado lovytės sijonėliai - ar dėl grožio ar dėl patogumo, bet tikrai šias abi sritis įgyvendina. Galėsite išsirinkti vieną iš keturių "Paslapčių" kolekcijos spalvų. Visos jos yra gyvos, žemiškos, bet švelnios, tad tinka prie įvairaus interjero. Taip pat gaminiai gali būti derinami tarpusavyje net ir skirtingų spalvų.

Lininis sijonas kūdikio lovytei tarnaus tikrai ilgai

"Paslapčių" kolekcijai pasirinktas linas yra kokybiškas ir ilgaamžis variantas. Jis nenusiskalbia, nebesitraukia, nes yra minkštintas ir pilnai paruoštas naudojimui. Sijonėlį galėsite skalbti tiek kartų, kiek reikės nesibaimindami nusidėvėjimo. Gamyboje naudojame overloką ir dvigubą palenkimą, o jautresnes vietas užtvirtiname papildomai, tam, kad gaminys ne tik puikiai atliktų savo funkciją, bet taip pat būtų ir ilgaamžis. Lovytės sijonas yra pagamintas iš trijų arba keturių dalių, kad gražiai dengtų visas kraštines. Sijonėlis dedamas po čiužinutu, tad puikiai laikosi ir nesmunka. Kiek pusių uždengs sijonėlis pasirinkite pagal tai, kaip lovelė stovi Jūsų vaiko kambaryje. Jei ją esate pristūmę prie sienos, rekomenduojame rinktis trijų pusių sijonėlį ir kraštinės, esančios prie sienos, tiesog nedengti. Tačiau jei kūdikio lovytė yra atitraukta nuo sienos, stovi kampu, ar kambario viduryje - rekomenduotume rinktis visų keturių kraštinių sijonėlį.

Informacija apie lovytės sijoną:

Sudėtis: 100% Linas;

Dydis:

*Aukštis nuo žemės iki čiužinuko: 40 cm.

* čiužinuko matmenys 60x120cm arba 70x140cm;

Galimos spalvos: Sąmanų, Garstyčių, Natūrali lino, Kakavinė;

Svarbu! Jeigu Jūsų lovytė yra kito dydžio ar nerandate patinkančio audinio dizaino ar atspalvio – susisiekite su mumis, galime pagaminti lovytės sijoną pagal Jūsų individualius norus iš turimų mūsų audinių. Jums tereikia parašyti mums šiuo el paštu:

gabriele@4kedutes.lt

Sijonas supakuotas firminėje "Keturių Kėdučių" pakuotėje.

Gaminio priežiūra

*Gaminio spalva gali nežymiai skirtis dėl skirtingų ekrano nustatymų.

Papildoma informacija apie prekę
Gaminys Lovytės sijonai
Raštas Vienspalvis
Audinys Linas
Spalva
Spalva Natūrali
Susijusios prekės
https://www.4kedutes.lt/patalynes-naudojimo-instrukcija ..
Nuo €4900
1901
Rašyk
Skambink